Garanti ve İade Koşulları

İade Şartları Hakkında Bilgilendirme

 • Satın aldığım ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?
 • İade etmek istediğiniz ürünü, siparişinizin size ulaştığı tarihten itibaren 3 gün içerisinde, aşağıdaki adımları takip ederek iade edebilirsiniz.
 • Nightdress kategorisinde ki Gigii's markalı ürünler de gece kıyafeti kategorisine dahil olduklarından dolayı iade yapılamamaktadır, ancak www.gigiis.com internet sitemizde bulunan herhangi bir ürün ile isteğiniz doğrultusunda değişimi yapılmaktadır. 
 • Satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, fondöten vb. lekesi olmamış, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir .
 • İade edilecek ürününüz faturası eksiksiz bir şekilde ürün gönderimini siz ödemeli şekilde istediğiniz kargo şirketi ile iletebilirsiniz.
 • Faturası eksik olan ürün iadesi yapılamamaktadır.
 • İade Şartları Gigii’s ürünleri için geçerlidir. Gigiis.com ‘da bulunan diğer markalar için iade koşulları ürün açıklamalarından ulaşabilirsiniz.
 • Beden değişimi veya farklı bir ürün değişimi için destek hattı ile görüşmeniz gerekmektedir.

 

 İade Adresi: Meşrutiyet mahallesi Hacımansur sokak No:57 K:2 Osmanbey/Şişli/İstanbul

İade edilen ürünün tarafımıza ulaşmasıyla birlikte iade süreci başlatılır. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra gigiis.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde "artı bakiye" olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve gigiis.com’ un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Kusurlu Ürün İadesi Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu tür bir durumla karşılaşmanız halinde yukarıdaki adımları izleyerek ürünü tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Şikayetiniz tedarikçi firmalara iletilerek inceleme süreci başlatılır. Üründe kullanımdan doğan bir kusur yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenir. İade Kapsamı Dışındaki Ürünler yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü gibi belirli günlere yönelik ALICI'ya özel olarak hazırlanan, satışa sunulan ve/veya ithal edilen ürünlerde, tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların, kampanya ve promosyon ürünlerinde ürünün iadesi alınamamaktadır.

 • İade etme süresi kaç gündür?

Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'de yer alan "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" ürünü teslim aldığınız ilk 7 gün içerisinde geçerlidir. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 • Neden sadece ilk yedi gün içinde iade kabul ediliyor?

Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'de yer alan 'Sebep Göstermeden Cayma Hakkı' sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 7 gün içermektedir. Üründeki herhangi bir kusurdan kaynaklanan iadelerde ise, bu süre 15 gündür.

 • İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansıyor?

 İade ürün bedelleriniz, iade ettiğiniz ürün depoya ulaştığı andan itibaren, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 7 gün içinde bankanıza yatırılır. Bankanıza bağlı olarak en az 3 en fazla 10 gün içerisinde de, ürün bedeli "artı bakiye" olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Gigiis.com’ un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 • Ürün değişimi yapabilir miyim?

 Sitemizde yer alan ürünler, ilgili ürünün üretici ve/veya tedarikçisi tarafından sunulan garanti şartlarına tabidir. Ürün değişimi ve diğer konularda üretici ve/veya tedarikçisi ile iletişim kurabilirsiniz.

GİGİİS TEKSTİL TASARIM SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Meşrutiyet mahallesi Hacımansur sokak No:57 K:2 Osmanbey/Şişli/İstanbul
Tel : 0212 343 16 76
Destek Tel : 0538 833 71 67
E-mail : info@gigiis.com

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.