2019 YAZ TRENDLERİNE GÖZ ATIN

20 Şubat 2019
2019 YAZ TRENDLERİNE GÖZ ATIN

YAŞAYAN RENKLER !

PANTONE ‘ nin belirttiği gibi bu yazın rengi “Living Coral” mercan renginin yanı sıra güneşten solmuş hissi veren renkler, yazın tüm canlılığını hissettirecek sarıdan kırmızıya, pembenin fuşya rengine ulaşan geniş bir renk yelpazesi bu yaz bizlerle !

PVC KAPLAMA VÜCUTLAR 

Bir kaç sezondur trend listelerinde kendini gösteren PVC’ler yazlık trençkotlar hatta pantolonlar da bile karşımıza çıkacak.Yaz aylarında ne kadar kullanışlıolacak bilemeyiz ama güçlü stillerle karşımıza sıkça çıkacağından eminim.

BALONCUK KOLLAR

Victorian dönemin simgesi olan omuzlarda ki karpuz kol detaylarını tasarımlar da stilize edilerek, feminen görünümü güçlendirdiğini göreceğiz.

KAFASIMIZ KARIŞTI !

Geçtiğimiz kış yılan deseni sezonun top deseniydi. Bu sezon Retro desenler, boyanmış hissi veren desenler, küçük çiçek motifleri karşımızda. Görmeye alışık olmasak da birbirinden farklı desenlerin match edildiği tasarımlar da bu yaz sokaklarda göreceklerimiz arasında !

BİSİKLETÇİ ŞORTLAR

Sonbaharda kendini göstermeye başlayan biker shortların casual kıyafetlerle kombinlerini bu yaz çok sık göreceğiz, buna hazır mıyız ?

PİLİSE-FIRFIR SISTERS

Sezon ve trend ayırmaksızın her zaman görebildiğimiz fırfır-volan detaylarını pilise ile buluştuğunu görmek beni çok keyiflendiriyor :)

Bazen sadeliğinize eklenen bir detay, bazense feminenliğinizi vurgulayan bir detay !

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.